На оперативній нараді

12 січня міський голова Андрій Щебель провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних установ міськради.

Під час наради підбито підсумки роботи за попередній тиждень та окреслено основні завдання на найближчий період.

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

  • подання кошторисів у казначейство;
  • розчищення снігу в Миколаєві та старостинських округах;
  • функціонування Пунктів незламності;
  • реорганізація комунальних підприємств.

За підсумками наради міський голова надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів у межах їхніх повноважень.

Перейти до вмісту