На оперативній нараді

05 січня міський голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель провів розширену оперативну нараду з керівниками місцевих органів виконавчої влади, структурних підрозділів міськради та старостами.

На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

  • виконання бюджетних завдань у 2026 році;
  • розподіл вільних залишків бюджетних коштів на підтримку військових частин;
  • робота установ в умовах блекауту;
  • реорганізаціця комунальних підприємств;
  • підготовка Стратегії Миколаївської громади.

За результатами наради міський голова дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.

Перейти до вмісту