На оперативній нараді

29 грудня заступник міського голови Юрій Шпак  провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних установ міськради.

Під час наради підбито підсумки роботи за попередній тиждень та окреслено основні завдання на найближчий період.

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

  • звітування керівників структкрних підрозділів про результати роботи за 2025 рік;
  • зростання захворюваності на респіраторні інфекції;
  • ремонт котла в амбулаторії с. Більче;
  • підсумки проведення фестивалю вертепів в Гірському та прийому дітей із Чкаловської громади.

За підсумками наради заступник міського голови надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів у межах їхніх повноважень.

Перейти до вмісту