29 грудня заступник міського голови Юрій Шпак провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних установ міськради.
Під час наради підбито підсумки роботи за попередній тиждень та окреслено основні завдання на найближчий період.
Основну увагу зосередили на таких питаннях:
- звітування керівників структкрних підрозділів про результати роботи за 2025 рік;
- зростання захворюваності на респіраторні інфекції;
- ремонт котла в амбулаторії с. Більче;
- підсумки проведення фестивалю вертепів в Гірському та прийому дітей із Чкаловської громади.
За підсумками наради заступник міського голови надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів у межах їхніх повноважень.