30 вересня міський голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних установ міськради.
На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.
Основну увагу зосередили на таких питаннях:
- скликання позачергової сесії;
- забезпечення кворуму на засіданнях сесії;
- прийом делегації із Чкаловської громади (Харківщина);
- влаштування дитини до патронатної сім’ї;
- підготовка до опалювального сезону.
За результатами наради міський голова дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.
Також під час наради начальник місцевого відділення поліції Сергій Нестерук підсумував роботу очолюваної ним структури за 9 місяців.