На оперативній нараді

30 вересня міський голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель провів оперативну нараду з керівниками  структурних підрозділів та комунальних установ міськради.

На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

  • скликання позачергової сесії;
  • забезпечення кворуму на засіданнях сесії;
  • прийом делегації із Чкаловської громади (Харківщина);
  • влаштування дитини до патронатної сім’ї;
  • підготовка до опалювального сезону.

За результатами наради міський голова дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.

Також під час наради начальник місцевого відділення поліції Сергій Нестерук підсумував роботу очолюваної ним структури за 9 місяців.

Перейти до вмісту