08 вересня міський голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних установ міськради.
На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.
Основну увагу зосередили на таких питаннях:
- приїзд делегації з міста Ганау (Німеччина);
- створення безбар’єрності в комунікаціях.
Також під час наради волонтери, які брали участь у 80-му волонтерському конвої, передали подарунки з нагоди дня народження міського голови від Захисників.
За результатами наради міський голова дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.