На оперативній нараді

08 вересня міський голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель провів оперативну нараду з керівниками  структурних підрозділів та комунальних установ міськради.

На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

  • приїзд делегації з міста Ганау (Німеччина);
  • створення безбар’єрності в комунікаціях.

Також під час наради волонтери, які брали участь у 80-му волонтерському конвої,  передали подарунки з нагоди дня народження міського голови від Захисників.

За результатами наради міський голова дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.

Перейти до вмісту