02 вересня міський голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель провів розширену оперативну нараду з керівниками місцевих органів виконавчої влади, структурних підрозділів міськради та старостами.
На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.
Основну увагу зосередили на таких питаннях:
- готовність закладів освіти, культури та медицини до опалювального сезону;
- своєчасність сплати податків;
- підготовка документів для прийняття на баланс свердловини міської лікарні;
- перспективи облаштування індустріального парку;
- озеленення території громади (висадка саджанців дерев у старостинських округах та Миколаєві).
За результатами наради міський голова дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.