На оперативній нараді

02 вересня міський голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель провів розширену оперативну нараду з керівниками місцевих органів виконавчої влади, структурних підрозділів міськради та старостами.

На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

  • готовність закладів освіти, культури та медицини до опалювального сезону;
  • своєчасність сплати податків;
  • підготовка документів для прийняття на баланс свердловини міської лікарні;
  • перспективи облаштування індустріального парку;
  • озеленення території громади (висадка саджанців дерев у старостинських округах та Миколаєві).

За результатами наради міський голова дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.

Перейти до вмісту