На оперативній нараді

25 серпня голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель  провів оперативну нараду з керівниками  структурних підрозділів та комунальних установ міськради.

На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

  • звіти про заходи, проведені до Дня Незалежності України;
  • проведення капітальних ремонтів доріг;
  • розроблення дорожньої карти для запуску свердловини на території міської лікарні;
  • підготовка до навчального року;
  • відновлення дорожнього покриття власниками домогосподарств після здійснених ними розривів;
  • благоустрій території БДЮТ.

За результатами наради голова міськради дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.

Перейти до вмісту