25 серпня голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних установ міськради.
На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.
Основну увагу зосередили на таких питаннях:
- звіти про заходи, проведені до Дня Незалежності України;
- проведення капітальних ремонтів доріг;
- розроблення дорожньої карти для запуску свердловини на території міської лікарні;
- підготовка до навчального року;
- відновлення дорожнього покриття власниками домогосподарств після здійснених ними розривів;
- благоустрій території БДЮТ.
За результатами наради голова міськради дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.