На оперативній нараді

18 серпня заступник міського голови Юрій Шпак провів розширену оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів міськради та старостами.

На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

  • підготовка до Дня Незалежності України;
  • сплата податку на нерухомість;
  • оформлення відумерлої спадщини в комунальну власність;
  • обстеження тимчасових укриттів;
  • створення інвестиційної ради та комісії.

За результатами наради заступник міського голови дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.

Перейти до вмісту