18 серпня заступник міського голови Юрій Шпак провів розширену оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів міськради та старостами.
На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.
Основну увагу зосередили на таких питаннях:
- підготовка до Дня Незалежності України;
- сплата податку на нерухомість;
- оформлення відумерлої спадщини в комунальну власність;
- обстеження тимчасових укриттів;
- створення інвестиційної ради та комісії.
За результатами наради заступник міського голови дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.