04 серпня заступник міського голови Миколаївської міської ради Юрій Шпак провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних установ міськради.
На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.
Основну увагу зосередили на таких питаннях:
- підготовка до засідання виконавчого комітету;
- передача житла дитині-сироті, придбаного за кошти обласного та місцевого бюджетів;
- організація заходів з нагоди Дня молоді та Дня Незалежності України;
- напрацювання спільних проєктів МКП “Миколаївводоканал” та Юнісеф;
- виконання господарських робіт на території громади.
За результатами наради заступник міського голови дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.