На оперативній нараді

04 серпня заступник міського голови Миколаївської міської ради Юрій Шпак  провів оперативну нараду з керівниками  структурних підрозділів та комунальних установ міськради.

На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

  • підготовка до засідання виконавчого комітету;
  • передача житла дитині-сироті, придбаного за кошти обласного та місцевого бюджетів;
  • організація заходів з нагоди Дня молоді та Дня Незалежності України;
  • напрацювання спільних проєктів МКП “Миколаївводоканал” та Юнісеф;
  • виконання господарських робіт на території громади.

За результатами наради заступник міського голови дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.

Перейти до вмісту