На оперативній нараді

21 липня голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель  провів оперативну нараду з керівниками  структурних підрозділів та комунальних установ міськради.

На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

– контроль за станом і чистотою дитячих майданчиків;
– підготовка до опалювального сезону;
– планування бюджету на 2026 рік;
– депутатська діяльність;
– підготовка до організації масових заходів у 2026 році;
– результати участі представників Миколаївської міської ради в Конференції з відновлення України URC2025 у Римі.

За результатами наради голова міськради дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.

Перейти до вмісту