На оперативній нараді

30 червня голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель  провів оперативну нараду з керівниками  структурних підрозділів та комунальних установ міськради.

На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

  • підготовка до засідання сесії;
  • облаштування Хресної дороги до каплиці “Писанка”;
  • косіння трави в Миколаєві та старостинських округах;
  • благоустрій території біля Будинку дитячої та юнацької творчості;
  • запровадження виробництва дронів на базі освітніх закладів громади.

За результатами наради голова міськради дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.

Перейти до вмісту