Миколаївська міськрада та “Стільське Горбогір’я” підписали договір про співпрацю

Миколаївська міська рада та КЗ ЛОР СА РЛП «Стільське Горбогірʼя» підписали Договір про взаєморозуміння та співпрацю.
Сьогодні,26 червня, міський голова Андрій ЩЕБЕЛЬ разом з в.о. директора Стільського Горбогір’я Юлією ДМИТРИШИН підписали відповідні документи.
Що передбачає Договір?
• Співпраця в галузі охорони навколишнього середовища: Спільні ініціативи для збереження унікальної природи нашого краю.
• Проведення спільних публічних заходів: Конференції, форуми, круглі столи, семінари, тренінги та виставки для обміну досвідом та знаннями.
• Розширення наукової, освітньої та практичної діяльності: Сприяння розвитку потенціалу обох сторін на засадах партнерства та взаємовигоди.
• Реалізація спільних проєктів та ініціатив: Досягнення статутних цілей обох організацій через спільні зусилля.
Об’єднуємо наші зусилля та потенціали, щоб реалізувати проєкти, що принесуть користь громаді та регіону.
Перейти до вмісту