Миколаївська міська рада та КЗ ЛОР СА РЛП «Стільське Горбогірʼя» підписали Договір про взаєморозуміння та співпрацю.
Сьогодні,26 червня, міський голова Андрій ЩЕБЕЛЬ разом з в.о. директора Стільського Горбогір’я Юлією ДМИТРИШИН підписали відповідні документи.
Що передбачає Договір?
• Співпраця в галузі охорони навколишнього середовища: Спільні ініціативи для збереження унікальної природи нашого краю.
• Проведення спільних публічних заходів: Конференції, форуми, круглі столи, семінари, тренінги та виставки для обміну досвідом та знаннями.
• Розширення наукової, освітньої та практичної діяльності: Сприяння розвитку потенціалу обох сторін на засадах партнерства та взаємовигоди.
• Реалізація спільних проєктів та ініціатив: Досягнення статутних цілей обох організацій через спільні зусилля.
Об’єднуємо наші зусилля та потенціали, щоб реалізувати проєкти, що принесуть користь громаді та регіону.