Нещодавно в приміщені міського Палацу культури відбулась дискусія на підвищених тонах між представниками міської ради та продавцями «секонд-хенду» щодо упорядкування торгівлі вживаними речами на майдані Незалежності. Продавців обурив факт вартості оренди торгової площі на майдані з розрахунку 1 кв.метр за 50 грн. Саме таку ціну встановив миколаївський депутатський корпус.
Продавці «секонд-хенду» висловлювали своє обурення щодо непомірної ціни.У відповідь представники миколаївської міської ради аргументували, що рішення депутатського корпусу є обов`язковим до виконання як міським апаратом, так і продавцями. Закликали продавців оформити свою діяльність належним чином та заключити відповідні договори оренди. Інакше – вони будуть змушені шукати інше місце для реалізації. Крім того, представники мерії зауважили, що на майдані Незалежності є багато людей, які користуючись неврегульованістю ситуації, ведуть свій бізнес і не сплачують жодних податків до місцевого бюджету. До речі, самі ж продавці з цим і погодились. Відтак, шквал емоцій спав і станом на сьогоднішній день 59 осіб висловили бажання оформити свою діяльність, як і закликала міська рада.



