Ще 26.02.2015 року у газеті «Миколаївські вісті» № 7 (181) було опубліковано оголошення про початок конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста 1-ої категорії з питань енергозбереження та комунальної власності. Для цього розпорядженням міського голови була створена комісія у складі голови комісії Володимира Паньківа та членів комісії: Володимира Микити, Оксани Подоби, Ірини Верещинської та Ганни Алексєєвої.
Охочих було багацько. Вони телефонували і розповідали, що хочуть взяти участь у конкурсі. Проте у Миколаївській міській раді комісією було зафіксовано три подані заяви з усіма необхідними документами. Це Андрій Андрушко, Василь Гуда та Остап Чорний.
Далі комісія прийняла рішення, що 31 березня о 9.00 в приміщенні Миколаївської міської ради (кабінет міського голови) відбудеться іспит, який склали 3 кандидати. Після цього було складено відповідний протокол з рекомендаціями міському голові. Так, кандидатуру Василя Гуди було рекомендовано на зайняття посади спеціаліста 1-ої категорії з питань енергозбереження та комунальної власності, а Андрія Андрушко та Остапа Чорного, при написанні відповідних заяв, взяти у кадровий резерв.

Тепер Василь Гуда проходить спец перевірку і після неї приступає до виконання своїх повноважень.