Миколаївська міська рада привітала комунальників

Традиційно третя неділя березня – день працівника комунального господарства. Хоча цьогоріч не бажання щось святкувати невелике, та все ж у п’ятницю 13 березня комунальники зібрались у Палаці культури міста Миколаєва для вітання.

Розпочали із виступу дитячого танцювального колективу міського Палацу культури. А далі на сцену вийшли секретар Миколаївської міської ради Андрій Щебель,заступник міського голови Володимир Паньків разом із начальниками комунальних служб.

Вони привітали працівників «Житлово-комунального управління», «Миколаївводоканалу» та «Теплокомуненерго» зі святом та вручили грамоти за заслуги у роботі. Також було подаровано книги «Мово рідна» та «Моє місто», які люб’язно надала Люба Хомчак напередодні відкриття дев’ятої «Книжкової толоки». Крім цього на сцену було запрошено голову профспілкової організації МКП «ЖКУ» Проців Уляну для вітального слова від обласної профспілки. А під завісу нагородження на сцену запросили двох працівників «ЖКУ» та «Миколаївводоканалу» відповідно, які найбільше років присвятили роботі в комунальних підприємствах. Їм також було вручено спеціальні цінні призи.

Культурну частину для комунальників представили вихованці народного дому селища «Липівка», які показали театралізовану сцену «Життя України». Просякнуто болем та стражданнями це сценічне дійство закарбувалось в пам’яті кожного глядача і завершилось оптимістично треком Олександра Пономарьова «Заспіваймо пісню за Україну».

Отож, ще раз усіх комунальників із професійним святом. Робота працівника комунального господарства повсякденна і нелегка. Але потрібно працювати для того, щоб місто Миколаїв було прикладом європейського зразка для всієї України.

Перейти до вмісту