Миколаївська міська рада нагородила працівників культури

Днями у міському Палаці культури відбулись урочистості до Дня працівника культури та аніматора народного мистецтва. Захід відвідав міський голова А. Щебель та керуючий справами виконкому Ю. Шпак. Зі сцени міський голова урочисто привітав працівників культури, наголосив на важливості їхньої роботи та внеску у розвиток майбутнього країни, а також вручив квіти, нагороди та подарунки керівнику Центральної районної бібліотеки В. Блискун та директору міського Палацу культури О. Чапуріній. Для працівників культури на сцені виступив Державний заслужений Прикарпатський ансамбль пісні і танцю «Верховина», який подарував присутнім порцію карпатського колориту та наповнив зал святковою атмосферою.

Перейти до вмісту