Миколаївська громада отримала Подяку від 3-ї окремої штурмової бригади

На черговій сесії міськради представник 3-ї окремої штурмової бригади вручив Подяку Миколаївській територіальній громаді «за вагомий внесок у підвищення боєздатності…».

На одній з попередніх сесій депутати міськради виділили на покращення матеріально-технічного забезпечення цієї бригади 1 млн. гривень.

Загалом же впродовж 2024 року на потреби військових частин, оборону та захист населення виділено понад 17 мільйонів гривень з місцевого бюджету.

Перейти до вмісту