Миколаївська гімназія готується 10 квітня приймати учасників пробного ЗНО – заступник міського голови Юрій Шпак перевірив готовність школи до проведення тестування.
13 аудиторій підготовлено у Миколаївській гімназії для проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Розмічено зони для дистанціювання та, задля безпеки дітей, під час оцінювання будуть присутні медики та представники поліції.
«На вході в гімназію вимірюватимуть температуру, після чого відбудеться перевірка документів учасників оцінювання. Згідно алфавітного списку учні за вказівниками переходитимуть в одну з аудиторій, де їх зустріне інструктор та перевірить чи є учень в аудиторному списку. Після цього, учасник зможе зайняти своє місце за партою, на якій також будуть вказані прізвище, ім’я та по-батькові учня.
Зошит, у якому виконають учасники завдання, після завершення пробного оцінювання, учні забирають собі і самостійно оцінюють свій результат згідно спеціальної шкали» – розповів Ігор Ониськів відповідальний за пункт проведення пробного ЗНО.
Пробне ЗНО триватиме близько 3 годин, все залежить від обраного предмету. Загалом з Миколаївської громади на пробне тестування зареєструвалося 187 учасників.
З них 89 випускників складатимуть пробне тестування з української мови, 82 – з математики, 6 – з історії, 2 – з фізики, 2 – з хімії та 5 – з біології.
З 21 травня в Україні стартуватиме сертифікаційне зовнішнє незалежне оцінювання з хімії.















