«Твори, досліджуй,вивчай!» Під таким гаслом відділ культури спільно з директором Історико-краєзнавчого музею Тетяною Тимків організували денний літній мистецький табір “Музейні канікули”.
26 дітей з Миколаївської громади мали змогу активно, пізнавально, творчо провести 5 днів своїх канікул.
Основна мета проєкту – бачити дітей щасливими, ознайомити їх з культурною спадщиною Миколаєва, тож це був тиждень, насичений активностями, розвагами, екскурсіями та творчими майстер-класами.
День 1: познайомилися та переглянули мультфільм “Лука”;
День 2: вирушили на екскурсію за туристичним маршрутом “Слідами Копачів”, яка охоплює 6 локацій, відвідали музей У.Кравченко та М Устияновича, завідувач Марія Ганич, візитівку нашого міста – каплицю Писанка та дізналися чому нас називають копачами;
День 3: дітей очікували квести та завдання у музеї, вчилися розписувати аква грим;
День 4: екскурсія до студії звукозапису Миколаївської дитячої школи мистецтв, де нас люб’язно прийняла заступник директора Христина Чень, а звукорежисер Володимир Кордіяка провів захопливу практичну лекцію.
Після цього провели майстер-клас з розпису еко-сумок;
День 5: виїзна мандрівка на батьківщину українського скульптора, заслуженого діяча мистецтв України, народного художника України, професора Івана Самотоса до с.Устя, де нам провели екскурсію завідувач музеєм Світлана Заблоцька та директор Народного дому Богдана Горак.
Тож прищеплюймо своїм дітям любов до культури, до її спадщини, до історії нашого народу, зокрема нашого міста, адже саме за дітьми – наше щасливе майбутнє!
