МКП “Миколаївводоканал” повідомляє про тимчасове погіршення якості води

МКП “Миколаївводоканал” інформує, що вже вдруге за останній тиждень у водопровідній мережі міста зафіксовано появу забрудненої води, яка не відповідає санітарно-гігієнічним нормам.
У зв’язку з цим наполегливо просимо тимчасово не використовувати воду з крана для пиття, приготування їжі та особистої гігієни.
Наразі фахівці підприємства проводять ретельне розслідування причин повторного забруднення водопровідної системи. Вживаються всі можливі заходи для усунення проблеми та недопущення подібних випадків у майбутньому.
Про відновлення подачі чистої води буде повідомлено додатково через офіційні канали підприємства.
Просимо вибачення за незручності та дякуємо за розуміння і співпрацю.
З повагою,
МКП “Миколаївводоканал”
Перейти до вмісту