Місто заполонили вантажівки

Не так давно «Миколаївські вісті» писали про те, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на трасі Київ-Чоп, на відрізку дороги поблизу с. Тростянець приватна фірма «Онур» проводила ремонтні роботи і без погодження з міською владою перекрила трасу, направивши весь рух великогабаритних авто у місто. Тоді Миколаївська міська рада на чолі з міським головою А. Щебелем одразу ж виїхали на місце події та зупинили вантажопотік.

Цього разу ситуація повторилася, повертаючись додому з роботи, десь о 18-30 зауважила, яку куряву пилюки здійняли вантажівки, що курсували вулицею Д. Галицького, Просвіти («посьолком»). Як згодом з’ясувалось причиною вантажопотоку стала аварія на трасі Київ- Чоп, поблизу с. Дроговиж, де зіткнулись три вантажівки, одна з них перекинулась і загородила собою всю смугу. На місце ДТП виїхав секретар Миколаївської міської ради Василь Підлужний, для того, щоб усунути транспортний колапс, налагодити і скоригувати рух вантажного транспорту містом. За словами В. Підлужного, основною причиною транспортного хаосу в місті стало те, що приватна фірма «Онур» перекрила у невідповідних місцях рух транспорту на трасі Київ-Чоп.

Секретар звернувся до керівництва «Онуру» та Поліції з метою перенести перекриття руху транспорту (рух був перекритий біля світлофора в с. Дроговиж і біля заправки поблизу с.Заклад). Неодноразові звернення секретаря про перенесення блокпостів на інші місця по трасі Київ –Чоп (заправка Окко, Тростянець), не мали жодної реакції з боку поліції та «Онуру», які відмовились пересувати блок-пости. На місці ДТП Секретар також звернувся до начальника Миколаївської поліції В. Фецинця з прохання надати блок-пости для обмеження руху транспорту через «посьолок», які згодом розставили на в’їзді в місто зі сторони «печер» та біля УАПЦ на спуску з Возз’єднання на вул. Шептицького.

Ближче до вечора, курсування вантажопотоку було припинене, транспортний колапс подоланий.

Перейти до вмісту