Місто стає чистішим

До наближення пасхальних свят кожен дбайливий господар береться за генеральне прибирання. Наше місто — не виняток. У рамках проведення «Місячника чистоти та благоустрою» Миколаївська міська рада та комунальні підприємства міста долучились до прибирання. Територія для порядкування дісталась найбільш відповідальна, бо знаходиться при в’їзді в місто.

На ділянці від автобусної зупинки (біля 1-ї школи) до автопарку, з лівої та правої сторони працівники МКП «ЖКУ» та Миколаївської міської ради прибрали сміття, обрізали гілки дерев, скосили траву, сухостій. Очистили від порослих заростів та чагарнику згадану територію. Згодом до прибирання долучились працівники МКП «Миколаївводоканал». Вони прибрали ділянку поблизу «Хуторка» і відрізок вздовж дороги, що веде на сщ. Заклад. Крім того розчистили від порослого чагарнику територію біля знаку «Миколаїв». Щоб довести до ладу «обличчя» міста комунальники залучили спецтехніку: трактор та вантажівку(КАМаз).

Попередньо на толоку вийшли також школярі міста. Вони прибирали ділянки довкола шкіл та прилеглі парки. А вже у суботу, 23 квітня о 10-00 у парку 400-річчя відбудеться загальноміська толока. Запрошуються всі охочі.

Перейти до вмісту