З благословенним візитом храмове свято церкви Різдва Пресвятої Богородиці у Миколаєві відвідав Високопреосвященіший Яків Архієпископ Дрогобицько-Самбірський, який звершував Святкову Літургію у співслужінні священнослужителів.
“Неочікувано для мене було отримати з його рук орден Покрови Пресвятої Богородиці. Хочу подякувати Архієпископу та отцю Борису (Священик Борис Ляхович) за орден та віру в мене та благодійників, які розвивають парафію церкви Різдва Пресвятої Богородиці.
А також приєднуюсь до привітань з нагоди величного свята Різдва Пресвятої Богородиці шановні миколаївчани, отці та сотрудники усіх церков міста.
Нехай цей світлий празниковий день сповниться радістю для кожного з нас. Бажаю вам усім добра та Божої ласки! Нехай Мати Божа оберігає нас усіх та наші родини від усіх негараздів, а Господь Бог дарує Многії Літа!” – написав на своїй офіційній сторінці міський голова Андрій Щебель























