Незвично розпочався робочий день для працівників Миколаївської міської ради у понеділок, 13 січня – сюди, за доброю традицією, завітали викладачі Миколаївської школи мистецтв з прадавнім народним дійством «Меланка».
«Меланкувальники», очолювані керівником відділу культури і туризму райдержадміністрації Іриною Іваночко, колядували, щедрували, посівали. Ну й, звичайно, при цьому бажали працівникам міськради та керівникам і головним спеціалістам комунальних підприємств, які саме прибули на понеділкову нараду, щастя, здоров’я та всіляких гараздів у житті у новому 2014 році.
Цікавим було й те, що свій виступ учасники дійства актуально поєднували з «найгарячішими» подіями у державі – Євромайданом. Тут також доречно буде згадати, що працівників культури вдало підсилив депутат Миколаївської районної ради Юрій Шипов, який цього разу проявив ще й неабиякі акторські здібності.

Тому й не дивно, що присутні з великим задоволенням спостерігали за цією імпровізованою виставою і, звісно ж, щиро дякували «меланкувальникам» за оті хвилини святкової радості. А ті, у свою чергу, заспівали насамкінець усім «Многая літа!».
Одним словом, учасники стародавнього обряду подарували присутнім чудовий заряд хорошого настрою, світлих, позитивних емоцій, очевидно, не тільки на майбутній трудовий день.
Степан Миколів