«Меланкували» у міськраді

Незвично розпочався робочий день для працівників Миколаївської міської ради у понеділок, 13 січня – сюди, за доброю традицією, завітали викладачі Миколаївської школи мистецтв з прадавнім народним дійством «Меланка».

«Меланкувальники», очолювані керівником відділу культури і туризму райдержадміністрації Іриною Іваночко, колядували, щедрували, посівали. Ну й, звичайно, при цьому бажали працівникам міськради та керівникам і головним спеціалістам комунальних підприємств, які саме прибули на понеділкову нараду, щастя, здоров’я та всіляких гараздів у житті у новому 2014 році.

Цікавим було й те, що свій виступ учасники дійства актуально поєднували з «найгарячішими» подіями у державі – Євромайданом. Тут також доречно буде згадати, що працівників культури вдало підсилив депутат Миколаївської районної ради Юрій Шипов, який цього разу проявив ще й неабиякі акторські здібності.

Тому й не дивно, що присутні з великим задоволенням спостерігали за цією імпровізованою виставою і, звісно ж, щиро дякували «меланкувальникам» за оті хвилини святкової радості. А ті, у свою чергу, заспівали насамкінець усім «Многая літа!».
Одним словом, учасники стародавнього обряду подарували присутнім чудовий заряд хорошого настрою, світлих, позитивних емоцій, очевидно, не тільки на майбутній трудовий день.

Степан Миколів

Перейти до вмісту