Масштабна акція озеленення: 1000 дерев для нашої громади!

У Миколаївській громаді триває масштабна акція з озеленення: садимо понад 1 000 дерев у старостинських округах та Миколаєві.
Ініціативу приурочили до акцій «За чисте довкілля» та «Посади дерево».
Озеленення проводять за ініціативи та згідно розпорядження міського голови Андрія Щебеля.
Сьогодні молоді насадження, а саме дуби, клени, буки, граби та липи, висаджують в округах громади. Завтра – у Миколаєві.
До цієї доброї справи охоче долучилася молодь Миколаївщини, зокрема представники комунальної установи «Миколаївський молодіжний центр», Молодіжної ради та учнівських самоврядувань, а також освітяни (Відділ освіти, молоді та спорту Миколаївської міської ради), представники культури (Культура Миколаївщини), старости, небайдужі жителі.
Дякуємо Роздільському лісництву Дрогобицького надлісництва філії «Карпатський лісовий офіс за надані саджанці».
Перейти до вмісту