У Миколаївській громаді триває масштабна акція з озеленення: садимо понад 1 000 дерев у старостинських округах та Миколаєві.
Ініціативу приурочили до акцій «За чисте довкілля» та «Посади дерево».
Озеленення проводять за ініціативи та згідно розпорядження міського голови Андрія Щебеля.
Сьогодні молоді насадження, а саме дуби, клени, буки, граби та липи, висаджують в округах громади. Завтра – у Миколаєві.
До цієї доброї справи охоче долучилася молодь Миколаївщини, зокрема представники комунальної установи «Миколаївський молодіжний центр», Молодіжної ради та учнівських самоврядувань, а також освітяни (Відділ освіти, молоді та спорту Миколаївської міської ради), представники культури (Культура Миколаївщини), старости, небайдужі жителі.
Дякуємо Роздільському лісництву Дрогобицького надлісництва філії «Карпатський лісовий офіс за надані саджанці».