Круглий стіл щодо затвердження плану заходів пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи

Напрацьовано план щодо забезпечення учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС підтримкою від Миколаївської міської ради. Зокрема, щодо забезпечення пільговим медичним обслуговуванням учасників ліквідації та забезпечення участі в пам’ятних заходах у місті Львові. Двоє учасників ліквідації з нашої громади будуть нагороджені пам’ятними нагородами під час заходу.

Круглий стіл відбувався за участі голови Миколаївської РО «Союз Чорнобиль України» Ярослава Мухи, заступника міського голови Юрія Шпака та представників відділу соціального захисту, Управління освіти, культури, молоді та спорту, КНП «Миколаївська міська лікарня і Пенсійного Фонду України.

Загалом в Миколаївській громаді налічується 86 учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Перейти до вмісту