Команда школярів з Гірського представить Миколаївську громаду на обласній військово-патріотичній грі “Сокіл” (“Джура”)

З 14 по 18 червня на дитячій туристичні базі “Карпати” в селі Кам’янка (Сколівська ТГ) проходитиме другий обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).
Серед 28 роїв переможців першого етапу гри, Миколаївську громаду представлятиме команда з села Гірське.
8 учасників команди (школярів 9-10 класу) на чолі з керівником Володимиром Дудичем посилено тренуються до змагань.

В позаминулому році команда з Гірського на “Сокіл” (“Джура”) посіла почесне 3 місце
Під час гри учасники зі всієї Львівщини змагатимуться в інтелектуально-мистецькому, фізкультурно-спортивному, військово-прикладному, туристському та суспільно-державницькому комплексах. А також, організатори передбачили і цікавий відпочинок для школярів.

Цьогорічну теренову гру “Сокіл” (“Джура”) присвячено 400-річчю Хотинської битви.
Військові однострої, тактичне взуття та спорядження для команди були цьогоріч забезпечено на високому рівні Управлінням освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської міської ради

Перейти до вмісту