Другі спортивні ігри серед школярів Миколаївської громади на фінішній прямі!
Переможцем шахового турніру стала команда Миколаївського ліцею.
Срібну нагороду здобули шахісти Миколаївського ЗЗСО №1, а бронзову – Миколаївського ЗЗСО №2.
Найкращі гравці:
- Петров Святослав (Колодрубівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
- Корецька Анастасія (Миколаївського ЗЗСО №2)
- Грисюк Каріна (Новосілко-Опарський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
- Полинько Тетяна (Малогорожаннівський ЗЗСО І-ІІ ст.)
- Конопельник Максим (Дроговизький ЗЗСО І-ІІІ ст.)
Вітаємо переможців та усіх учасників!
Загалом школярі громади змагаються впродовж року в 10-ти видах спорту.
До завершення змагань залишається лише один вид змагань, який визначить абсолютного переможця та призерів ІІ спортивних ігор серед школярів Миколаївської громади.
Організатори спортивних ігор – відділ освіти, молоді та спорту Миколаївської міської ради та ДЮСШ.