За минулі вихідні, з 19 по 21 березня хворих на Covid-19 в Миколаївській громаді зареєстровано 60 нових випадків – повідомив Юрій Чейпеш, завідувач Миколаївського міськміжрайонного відділлу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр Мінохорони здоров’я України»:
– м.Миколаїв – 34 випадки
– с.Гірське – 9 випадків
– с.Дроговиж – 5 випадків
– с.Рудники – 3 випадки
– по 2 випадки – с.Раделичі, Н.Опарська,
– по 1 випадку – с.Кагуїв, Криниця, М.Горожанна, Сайків, Підлісся.
За інформацією Управління освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської міської ради у школах територіальної громади відсутні 18% учнів, з них 10% через хворобу.
У 12 вчителів підтверджено ковід.
Вже з завтрашнього дня, 23 березня, у школярів Миколаївської громади розпочинаються канікули і триватимуть до 28 береpня включно.