Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак відвідала Миколаївську міську територіальну громаду

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак відвідала Миколаївську міську територіальну громаду.

Під час робочої зустрічі оглянули КНП «Миколаївська міська лікарня». Обговорили перспективи розвитку Комунального некомерційного підприємства, зокрема важливості його роботи під час пандемії та ситуацію з незавершеним будівництвом пологового будинку.

Крім того, відвідали довгобуд в селі Дроговиж, який призначений під центр культури для проведення дозвілля дітей та молоді, мистецьких заходів.

Перейти до вмісту