Футбольний кубок заслуженого майстра спорту Андрія Баля їде до Миколаєва

Команда Миколаївської ДЮСШ (тренери Андрій Леськів, Роман Чень) перемогла у VIII дитячому турнірі з футболу пам’яті заслуженого майстра спорту Андрія Баля.

Під час другого дня змагань команда Миколаївської ДЮСШ з ДЮСШ Дрогобич зіграли з рахунком 1:0
Миколаївська ДЮСШ – ДЮСШ Новий Розділ – 5:2

У номінаціях:
Кращий півзахисник – Москвітін Максим
Кращий нападник – Камінський Вадим

Урочисте закриття турніру відбулось у смт Розділ за участю представників Новороздільської та Миколаївської територіальних громад, Стрийського району та адміністрації.
Заступник міського голови Іван Буга нагороджував переможців турніру.

Перейти до вмісту