Громадська організація “Еко Платформа” спільно з Миколаївською міською радою організовує приїзд Еко буса у середу, 22 вересня.
Згідно графіку мешканці зможуть БЕЗКОШТОВНО передати небезпечні відходи на ліцензовану переробку: батарейки, люмінесцентні та енергозберігаючі лампи, ртутні термометри
м. Миколаїв, на Площі перед міським Палацом культури з 10:00-11:00 год.
с. Дроговиж, вул. І.Франка, 97, біля сільської ради з 11:10- 11:40 год.
с. Вербіж, біля школи 11:50 – 12:20
с. Устя, біля школи 12:30-13:00 год.
с. Рудники, вул. Львівська, в центрі села біля церкви 13:20 – 13:50 год.
с. Раделичі, вул. Т.Шевченка біля школи 14:05- 14:35 год.
с. Гірське, вул. О.Козловського, перед Будинком культури 14:50 – 15:20 год.
с. Колодруби, біля школи 15:40– 16:10 год
с. Велика Горожанна, біля школи 16:25 – 17:00 год