Доповнили комплекс меморіальних стендів у центрі Миколаєва

Разом із духовенством провели спільну молитву за упокій загиблих та освятили нові стенди.
Меморіальний комплекс поповнився 31 банером, присвяченим новітнім Героям. Тепер тут вшановано 88 Захисників. А також раніше встановлено стенд на честь воїнів АТО (ООС) із колишнього Миколаївського району. Окремо – стенд присвячений безвісно зниклим військовим та тим, хто потрапив у полон.
Шануємо, пам’ятаємо наших Героїв!
Слава Україні!
Перейти до вмісту