До уваги об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)

Відтепер ОСББ можуть подати заявку та отримати до 70% гранту від Фонду енергоефективності на утеплення фасаду та даху. Це дасть змогу отримати до 50% економії енергії після реалізації проєкту!

29.07.2024 Наглядова рада Фонду енергоефективності затвердила зміни до Програми «ЕНЕРГОДІМ» та відновлює прийом заявок за спрощеною процедурою по пакету «Б» (Комплексний). Онлайн презентація змін до Програми “ЕНЕРГОДІМ” відбудеться 15.08.2024 року об 11.00 год.

Програма «ЕНЕРГОДІМ» – грантова програма для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)з частковою безповоротною компенсацією енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках (до  70% вартості проектів).

Детальну інформацію про Програму, умови участі та необхідні документи можна знайти на офіційному сайті Фонду енергоефективності: https://eefund.org.ua/novyny/programa-energodim-fond-energoefektyvnosti-rozpochynaye-pryjom-zayavok-za-sproshhenym-variantom-paketu-b/. У разі виникнення додаткових запитань щодо Програми «ЕНЕРГОДІМ» Ви можете звернутися до відділу супроводу проєктів Фонду за телефоном +38 (044) 222-95-90  або на електронну пошту support@eefund.org.ua.

Не пропустіть цю унікальну можливість зробити ваш дім теплішим, затишнішим і енергоефективнішим!

 

Інформує відділ капітального будівництва та комунальної власності Управління капітального будівництва, економіки та комунальної власності міської ради

Перейти до вмісту