До Миколаєва з’їхались скульптори з усієї України

Нещодавно у нашому місті, у парку 400-річчя відбулась офіційна презентація, відкриття ІІІ-го міжнародного Симпозіуму скульпторів. За круглим та фруктовим столом зібрались більше десяти скульпторів, з них є учасники з Польщі, Іраку та мало не з усіх куточків України. Загалом у симпозіумі візьме участь 15 учасників: частина з них уже добре знайомі миколаївчанам, адже їхні скульптури вже не один рік прикрашають парки нашого міста. За словами ідейного генератора проекту Люби Хомчак, варто відмітити, що цьогоріч дуже багато молодих обличь, зокрема студентів-випускників Львівської Академії мистецтв (далі- УАМ).

Привітати делегацію скульпторів завітали керівник виконкому Ю. Шпак, який від імені Миколаївської міської ради, побажав скульпторам наснаги і творчих втілень. А також директор Народного літературно- мистецького музею ім. У. Кравченко та М. Устияновича М. Ганич, яка розповіла про туристичні маршрути, місцини, які варто відвідати, а також голова Спілки художників Миколаївщини Р. Федорів.

Гостей-скульпторів, окрім робочих буднів, чекає ще й екскурсія Миколаєвом та його визначними місцями. До слова, митці вже побували на печерному комплексі «неандертальця», що на Приймі, оглянули панораму міста з «Писанки». Попереду їх ще чекає екскурсія музеями та візит до відомого миколаївчанина О. Мірошникова.

Скульптори творитимуть впродовж десяти днів, цілком можливо, якщо погода посприяє, залишаться до 24 серпня, щоб урочисто презентувати свої роботи на День Незалежності.

Перейти до вмісту