У Миколаєві проведено тематичний захід до Міжнародного дня психічного здоровʼя

10 жовтня у Миколаївському міському Палаці культури ГО “Дестигма” провела  захід приурочений Міжнародному дню психічного здоровʼя.  Психологи та координатори організації  нагадали присутнім, що психічне здоров’я – це фундамент нашого благополуччя.

За даними ВООЗ, в Україні мільйони людей стикаються з різними психічними розладами, а кількість випадків посттравматичного стресового розладу значно зросла за останні роки. Саме тому захід став важливим майданчиком для обговорення цієї актуальної проблеми та надання практичних порад.

Крім інформаційної частини, учасники мали змогу відпочити, поспілкуватися та взяти участь у психосоціальній грі “Колесо добробуту”. Святковий настрій заходу додали виступи танцювального колективу “Семицвіт”. Захід об’єднав зусилля психологів ГО “Дестигма” та практичних психологів шкіл Миколаївської громади.

Перейти до вмісту