Депутатська комісія Миколаївської міської ради по соціальному захисту та охороні здоров’я розпочала розгляд заяв громадян, які звернулися за наданням одноразової матеріальної допомоги згідно Програми соціального захисту населення Миколаївської міської ради на 2021 – 2023 роки.

