А ось – і добрий почин

Минулого понеділка першими за прибирання закріплених територій взялися працівники Миколаївської міської ради та комунальних підприємств «Житлово-комунальне управління» і «Миколаївводоканал».

Своє рішення пояснили просто: допоки надворі гарна погода – не відкладати справу на опісля. А наводили лад у зеленій зоні обабіч дороги від в’їзду у наше місто і аж до загальноосвітньої школи №1, що на вулиці Львівській.

Роботи там, звісно, вистачало. Адже, цей відрізок, де інтенсивно курсує найрізноманітніший транспорт, засмічується регулярно. Тому, «озброївшись» граблями та мішками, згрібали непотріб, складали у «тару», зносили у відведені місця.

Особливо вправно трудилися працівники «Житлово-комунального управління (на фото – зліва). Ще б пак, у абсолютній своїй більшості виконували те, чим доводиться займатися повсякчас.

А довести, що й вони, як кажуть, не ликом шиті, старалися й працівники міської ради та комунального підприємства «Миколаївводоканал», які разом прибирали узбіччя дороги навпроти. (на фото – справа).
Одним словом, намічене виконали сповна. І хочеться вірити, що цей добрий почин по наведенню порядку у нашому місті підтримають не тільки колективи інших підприємств, установ та організацій, але й усі жителі Миколаєва.

Степан Миколів

Перейти до вмісту