У Миколаєві відбувся фестиваль «Коляда-Фест – 2026»

Різдвяні свята в нашій громаді залишилися в пам’яті ще одним теплим спогадом – фестивалем «Коляда-Фест – 2026», що пройшов вчора, 25 січня, у Миколаївському міському Палаці культури.
Цього дня на сцені виступали:
Хор Народного дому с. Устя та духовий оркестр Бібрської музшколи.
Колективи з Рудників, Гонятичів та хори миколаївських храмів.
Вихованці дитячої школи мистецтв (бандуристи та хор старших класів).
Наймолодші учасники – групи «Колосок» та «Барвінок» із дитсадка «Теремок».
Солістки вокальних студій Олеся Николишин та Вікторія Теслюк.
Дякуємо керівникам за підготовку, а учасникам – за щирість.
фото – Миколаїв на Дністрі
Перейти до вмісту