20 лютого вшановуємо пам’ятну дату для України – День Героїв Небесної Сотні

11 років тому цього дня на Майдані загинуло 48 протестувальників. Всього за час Революції Гідності полягло 107 людей.
Перші прояви спротиву та псевдомітинги, перші загиблі у сутичках, перші псевдореферендуми – з цього розпочалась російсько-українська війна.
Боротьба за свободу триває й донині…
Боремося і поборемо!
 Слава Україні! Слава Героям!
 Запрошуємо спільно вшанувати подвиг учасників Революції гідності. Захід з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні відбудеться сьогодні, 20 лютого, о 16:00 год у міському Палаці культури.
Перейти до вмісту