20 липня о 15.00 на площі біля Палацу культури міста Миколаєва відбудеться віче.
На розгляд віча виносяться питання:
1. Про ситуацію в зоні АТО та діяльність жителів Миколаївського району, спрямовану на допомогу Збройним Силам України.
Доповідачами виступлять представники “Народної самооборони міста Миколаєва” Любомир Заболотний та Іван Огоновський, а також представник громадськості Зеновій Волощак.
Крім цього в Миколаїв завітають два військовики-барди – дует “Куля”. У своїх піснях вони розкажуть про ситуацію на Сході України.
2. «Руки геть від Майдану». Стосовно ГО “Майдан Миколаївського району” коротеньку доповідь представить координатор громадської організації Максимович Іван.
3. Про ситуацію у м. Миколаєві розкаже виконуючий обов’язки міського голови міста Щебель Андрій.
Запрошуємо усіх небайдужих прийти на віче.