Інформація від Миколаївської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області

0 635

З початку року  платники податків Миколаївського району та м. Н.Розділсплатили до Зведеного бюджету понад 29млн.гривень

За січень-лютий2016року Миколаївської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області мобілізовано до Зведеного бюджету України 29482,6тис.гривень.

Зокрема, протягом січня-лютого 2016року підприємства, які перебувають на облікув інспекції, сплатили до загального фонду Державного бюджету 15259,2 тис.гривень. Визначальними джерелами наповнення державної казни є податок на додану вартість, якого сплачено 6894,5 тис. гривень, податок на прибуток підприємств – 594,9 тис.гривень. Крім того,  бізнес перерахував    7769,8 тис. гривень інших податків і зборів.

До місцевих бюджетів районів за січень-лютий забезпечено збір на 14223,4тис. гривень податків та інших платежів.

З початку року  до місцевих бюджетів Миколаївського району та м. Н.Розділ становлять поступило 14 млн грн.

Платники Миколаївської  ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області за січень-лютий  2016 року перерахували до місцевої казни Миколаївського району та м. Н.Розділ 14223,4 тис. грн. податків.

Основними джерелами наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб –8405,2 тис.грн., єдиний податок – 2798,9 тис. грн., плата за землю – 2934,4 тис. гривень.

Понад 67 тис. грн. податку на нерухомість надійшло до місцевих  бюджетів  Миколаївського району та м.Н.Розділ.

За січень-лютий 2016 року суб`єкти господарювання, які перебувають на обліку в Миколаївській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, сплатили 67,8 тис.грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної. Нагадуємо, платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової чи нежитлової нерухомості, а базою оподаткування є загальна площа об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток.

Миколаївська ОДПІвживає заходи по забезпеченню погашення податкового боргу

За січень-лютий2016року за рахунок вжитих інспекцією заходів по забезпеченню погашення податкового боргу до бюджету надійшло 767,7 тис. грн., в т.ч. до Державного бюджету – 622,5тис. грн.

Протягом зазначеного періоду інспекцією:

– виставлено 14 інкасовихдоручення,в результаті чого надійшло – 3,2 тис.грн.

– перебуває на виконанні в органах ДВС наказів судів щодо стягнення податкового боргу по 26СГД – боржниках на суму 3120,0тис. грн.

Надходження до бюджету єдиного податку у порівнянні з минулим роком зросли на 213,5 тис.грн.

На обліку в Миколаївській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області станом на 01.02.2016 року перебуває 1570 платників єдиного податку, які сплатили протягом січня-лютого  2016 року до місцевої казни Миколаївського та м. Н.Розділ 2798,9 тис.грн єдиного податку ( в т.ч. юридичні особи сплатили – 759,2 тис.грн, фізичні особи-підприємці –2039,7 тис.грн.). У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження єдиного податку збільшились  на  213,5 тис. гривень.

Єдинийсоціальнийвнесок перевищив8 млн.гривень

Саме таку суму ЄСВ спрямували платники податків Миколаївськогорайонута м.Н.Розділна казначейські рахунки за січень-лютий  2016року.

У січні-лютомуцього року платники податків сплатили до бюджету 8906,8тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Крім цього, щомісяця збільшується кількість платників єдиного соцвнеску, які звітують в електронному вигляді.

Звертаємо увагу, що за інформацією щодо подання звітності та сплати єдиного внеску, отриманням безкоштовних ключів електронного цифрового підпису та програмного забезпечення можна звертатися до Миколаївської ОДПІ.

Надходження військового збору становить майже 782 тис.гривень

У січні-лютому2016року платники Миколаївського району та м.Н. Розділ сплатили до державного бюджету 781,2 тис. грн. військового збору

Справляння військового збору продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Цей обов’язковий платіж запроваджено за ставкою 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.

Платникам Миколаївської ОДПІ у січні-лютому надано9425послуг.

Фахівці Миколаївської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області з початку року надали9425послуг, в тому числі адміністративних – 893. В основному звернення відвідувачів Центру обслуговування платників стосувались податкової звітності – 6536, приймання вхідної кореспонденції – 1494,видачі реєстраційних номерів облікової картки платника податків -494,  консультацій – 568, реєстрації книг обліку доходів і витрат платника єдиного податку– 198,надання витягу з реєстру платників єдиного податку-27,реєстрація книги обліку розрахункових операцій-115 та ін.

У Центрі обслуговування платників для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення заяв.

До уваги платників! Щодо запровадження системи електронного адміністрування реалізації пального

Система електронного адміністрування реалізації пального (далі – СЕАРП) запроваджується з 1 березня 2016 року.

Юридичні особи та фізичні особи – підприємці, які здійснюватимуть реалізацію пального, підлягають обов’язковій реєстрації як платники акцизного податку з реалізації пального (далі – платники податку) до початку здійснення реалізації пального.

Для реєстрації платником податку до початку здійснення реалізації пального необхідно подати заяву про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального за формою J(F)1310301 (далі – Заява).

Заява надсилається до контролюючого органу за основним місцем обліку виключно в електронному вигляді засобами електронного зв’язку з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного цифрового підпису відповідальних осіб.

Електронні формати Заяви та інших документів в рамках СЕАРП розміщенні на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність»/Платникам податків про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення /Реєстр електронних форм податкових документів.

Заява може бути сформована та надіслана через особистий кабінет електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (оновлена версія). Вхід до оновленого кабінету здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС України. Також для формування заяви в електронному вигляді платник податків самостійно на власний розсуд може обрати будь-яке програмне забезпечення, яке формує вихідний файл відповідно до затвердженого формату (стандарту).

Підтвердженням про отримання контролюючим органом Заяви є перша квитанція (квитанція про доставку). Після автоматичної обробки Заяви  платнику не пізніше наступного робочого дня направляється друга квитанція.

В другій квитанції зазначається інформація про результати розгляду, а саме:

повідомлення про реєстрацію особи платником податку шляхом включення її до Реєстру платників акцизного податку з реалізації пального (далі – Реєстр платників);

або повідомлення про необхідність подання нової заяви у разі виявлення порушень вимог щодо електронного цифрового підпису, дотримання форми, порядку заповнення і подання Заяви.

Звертаємо увагу, що у разі подання Заяви до 01.03.2016 датою реєстрації платником податку осіб, якими подані  такі заяви, є дата, що відповідатиме першому дню перехідного періоду – 01.03.2016.

Особа, яка зареєстрована платником податку може направити до ДФС засобами електронного зв’язку в електронному вигляді запит для отримання витягу із Реєстру платників за формою J(F)1302501 (далі – Запит).

Не пізніше наступного робочого дня після отримання запиту ДФС направляє особі засобами електронного зв’язку в електронному вигляді витяг із Реєстру платників. Витяг є дійсним до внесення відповідних змін до Реєстру платників.

Також переглянути інформацію з Реєстру платників можливо в оновленому «Електронному кабінеті платника» (відкрита та закрита частини/Інформація з Реєстрів ДФС/Реєстр  платників акцизного податку).

Інформація про реквізити відкритого електронного рахунка  ДФС буде надіслано платнику податку не пізніше операційного дня, що настає за днем його відкриття у вигляді повідомлення.

У разі виникнення питань, пов’язаних із запровадженням СЕАРП платники мають можливість звернутися за багатоканальним телефоном:  0-800-501-007.  Інформація  надається  щоденно у робочі дні з 8 год. 00 хв. до 20 год. 00 хвилин.

Share.

Залишити коментар

avatar