Інформаційне повідомлення про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляду і врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – детальному плані території для облаштування земельної ділянки, на якій розташований багатоквартирний житловий будинок ОСББ «Княже-1» вул. Я.Мудрого, 1

0 52

Інформаційне повідомлення
про завершення процедури та оприлюднення результатів
розгляду і врахування пропозицій громадськості у проекті
містобудівної документації – детальному плані території

для облаштування земельної ділянки, на якій розташований
багатоквартирний житловий будинок ОСББ «Княже-1»
вул. Я.Мудрого, 1, м. Миколаїв, Миколаївського району Львівської області

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» Миколаївською міською радою Миколаївського району Львівської області проведено процедуру щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – детальному плані території по вул. Я.Мудрого, 1 в м. Миколаєві, на якій розташований багатоквартирний житловий будинок ОСББ «Княже-1», з метою облаштування земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку, на землях комунальної власності Миколаївської міської ради.

Інформацію про початок громадського обговорення детального плану території було розміщено на офіційному сайті Миколаївської міської ради mykolaivmr.lviv.ua в розділі «Оголошення» 31.01.2019 року.
Організатором громадського обговорення виступила Миколаївська міська рада Миколаївського району Львівської області.

Громадське обговорення проводилося шляхом подання пропозицій та зауважень у письмовому вигляді від осіб, визначених пунктом 7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», а також проведення інформаційних заходів у вигляді експонування текстових та графічних матеріалів містобудівної документації у приміщенні Миколаївської міської ради, про що було розміщено інформаційне повідомлення.

За період з 31.01.2019 року до 04.03.2019 року пропозицій та зауважень від громадськості щодо проекту детального плану території на поштову та електронну адресу Миколаївської міської ради не надходило.

Share.

Залишити коментар

avatar