Інформаційне повідомлення про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляду і врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – детальному плані території по вул. Просвіти, 4/1 в м. Миколаєві з метою реконструкції магазину промислових товарів «Венеція» з надбудовою мансардного поверху

0 81

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» Миколаївською міською радою Миколаївського району Львівської області проведено процедуру щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – детальному плані території, розробленому з метою реконструкції існуючих нежитлових приміщень магазину промислових товарів з надбудовою мансардного поверху, облаштуванням та здійсненням благоустрою прилеглої території.

Інформацію про початок громадського обговорення детального плану території було розміщено в газеті «Миколаївські вісті» №19 (387) від 23.05.2019 року та на офіційному сайті Миколаївської міської ради mykolaivmr.lviv.ua в розділі «Оголошення» 23.05.2019 року.
Організатором громадського обговорення виступила Миколаївська міська рада Миколаївського району Львівської області.

Громадське обговорення проводилося шляхом подання пропозицій та зауважень у письмовому вигляді, а також проведення інформаційних заходів у вигляді експонування текстових та графічних матеріалів містобудівної документації у приміщенні Миколаївської міської ради, про що було розміщено інформаційне повідомлення.

За період з 23.05.2019 року до 24.06.2019 року пропозицій та зауважень від громадськості щодо проекту детального плану території на поштову та електронну адресу Миколаївської міської ради не надходило.

Share.

Залишити коментар

avatar