Інформаційне повідомлення про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляду і врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – детальному плані території в м. Миколаєві по вул. Болоня

0 52

Інформаційне повідомлення
про завершення процедури та оприлюднення результатів
розгляду і врахування пропозицій громадськості у проекті
містобудівної документації – детальному плані території

в м. Миколаєві по вул. Болоня, біля житлового будинку №69
з метою зміни цільового призначення земельної ділянки
з ведення садівництва під будівництво і обслуговування житлового будинку

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» Миколаївською міською радою Миколаївського району Львівської області проведено процедуру щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – детальному плані території, розробленому з метою зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,0498 га, кадастровий номер 4623010100:01:015:0532 з ведення садівництва під будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Інформацію про початок громадського обговорення детального плану території було розміщено в газеті «Миколаївські вісті» №1 (416) від 16.01.2020 року та на офіційному сайті Миколаївської міської ради mykolaivmr.lviv.ua в розділі «Оголошення» 16.01.2020 року.

Організатором громадського обговорення виступила Миколаївська міська рада Миколаївського району Львівської області.

Громадське обговорення проводилося шляхом подання пропозицій та зауважень у письмовому вигляді, а також проведення інформаційних заходів у вигляді експонування текстових та графічних матеріалів містобудівної документації у приміщенні Миколаївської міської ради, про що було розміщено інформаційне повідомлення.

За період з 16.01.2020 року до 17.02.2020 року пропозицій та зауважень від громадськості щодо проекту детального плану території на поштову та електронну адресу Миколаївської міської ради не надходило.

Share.

Залишити коментар

avatar