Інформаційне повідомлення про результати проведення громадського обговорення пропозицій про найменування вулиць в розроблених кварталах житлової забудови «Ксендже» та в районі вул.Повстанців біля каплиці «Писанка» у м.Миколаєві

0 127

Миколаївська міська рада повідомляє, що узагальнено пропозиції громадськості під час проведення громадського обговорення пропозицій про найменування вулиць, які пропонувалися для присвоєння в розроблених кварталах житлової забудови «Ксендже» і район вул.Повстанців біля каплиці «Писанка», а саме: вул.Широка, вул.Добушів провал, вул.Валерія Лозинського, вул.Степана Чижинського, вул.Кароля Млодніцкого, вул.Федора Підстригача, вул.Івана Головацького, вул.Петра Терлецького, вул.Блажкова, вул.Адамів форт, вул.Високий Камінь, вул.Юрія Мнішека, вул.Мойсея Шорра, вул.Володимира Єльчанінова, вул.Дениса Коренця, вул.Миколи Сороколіта, вул.Мирона Старовецького, вул.Івана Свободи (Чех), вул. Степана Янкевича (Крук).

Організатором громадського обговорення виступила Миколаївська міська рада Миколаївського району Львівської області.

Громадські обговорення проводилися в період з 05 липня до 05 вересня 2019 року   шляхом подання і розгляду пропозицій (зауважень) від фізичних чи юридичних осіб.

Пропозиції приймалися за поштовою адресою Миколаївської міської ради – вул. Шептицького, 82, м.Миколаїв, Львівська область, 81600 та електронну адресу Миколаївської міської ради – е-mail: mykolaivrada1@ukr.net, за тел. 51-271;

На поштову адресу Миколаївської міської ради від мешканців міста поступило 28 пропозицій.
З них:
28 – за присвоєння одній із вулиць в районі вул.Повстанців (біля каплиці «Писанка») назви імені Володимира Єльчанінова;
22 – за присвоєння вулиці в районі забудови «Ксендже» назви вул.Широка;
25 – за присвоєння вулиці в районі забудови «Ксендже» назви вул.Добушів провал;
2 – за присвоєння вулиці в районі забудови «Ксендже» назви вул. Івана Головацького;
1 – за присвоєння вулиці в районі забудови «Ксендже» назви вул. Петра Терлецького.
Дані пропозиції розглянуто на засіданні робочої комісії з вивчення питання найменування вулиць міста Миколаєва для подання на розгляд сесії Миколаївської міської ради.

Голова комісії Ю.А. Шпак

вик. Л.Ільницька

Share.

Залишити коментар

avatar