«І співає Верховина»

0 964

У неділю, 30 жовтня, у Палаці  культури м. Миколаєва відбулась урочиста академія з нагоди відзначення 98-ї річниці проголошення ЗУНР (Листопадового чину).

Із вступним словом виступила директор Міського палацу культури О. Чапуріна, а учні Миколаївського НВК урочисто пронесли квіти під звуки маршу. Хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих за волю України. Глядачі мали нагоду почути історичний екскурс у часи проголошення Західноукраїнської Народної Республіки та про героїчне минуле наших земляків з Миколаївщини від історика, дослідника національно-визвольних змагань Р. Сколоздри. А далі з концертною програмою виступив Державний заслужений  Прикарпатський ансамбль пісні і танцю «Верховина».  У їхньому виконання прозвучала в’язанка стрілецьких, повстанських, карпатських та етнічних пісень. Дійство направду було вражаючим – танці, співи, колорит, атмосфера неймовірна. Тож кожен виступ заслужено отримував овації та викрики «Браво!», «Молодці!».

На завершення слово мали міський голова А. Щебель, який подякував за таку неймовірну атмосферу, талант і працю. Слова подяки також озвучили заступник голови райдержадміністрації В. Козоглодюк та  керівник відділу культури і туризму РДА І. Іваночко.

Даний захід відбувався за підтримки та фінансування Миколаївської міської ради та за участю Миколаївської РДА.

Share.

Залишити коментар

avatar