Громадські слухання 30.11.2014. Рішення друге

0 591

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Палац культури міста Миколаєва                                       30.11.2014 року

 РІШЕННЯ

         Відповідно до ст. 39 Конституції України, ст..8, ст..13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..11 Європейської Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, Статуту територіальної громади м. Миколаєва, громадські слухання:

 ВИРІШИЛИ

 

  1. Інформацію щодо ситуації на сімттєзвалищі м. Миколаєва (урочище «Гроби») взяти до відома .

 

  1. Рекомендувати Миколаївській міській раді звернутися до органів судової системи щодо правового розірвання раніше укладених угод на вивезення ТПВ з підприємствами та організаціями, які не виконують договірних зобов’язань.

 

  1. Рекомендувати Миколаївській міській раді та МКП ЖКУ – перед підписанням угод на вивіз ТПВ з новими підприємствами та організаціями, подавати інформацію щодо таких підприємств та організацій у засоби масової інформації.

 

  1. Рекомендувати секретарю Миколаївської міської ради створити громадську комісію з залученням громадських організацій та кваліфікованих фахівців в кількості 10 членів для вивчення інформації щодо ситуації на міському сміттєзвалищі Миколаєва.

 

  1. Рекомендувати Миколаївській міській раді скасувати рішення № 1016 від 1серпня 2013 року та рішення № 1382 від 13 листопада 2014 року.

 

  1. Рекомендувати секретарю Миколаївської міської ради опублікувати дане рішення громадських слухань у засобах масової інформації.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради – А.Щебеля.

 Головуючий громадських слухань

 Секретар

Share.

Залишити коментар

avatar