У Миколаївській міській територіальній громаді розпочато підготовку до опалювального сезону 2024/2025 років

Відповідне рішення прийнято на засіданні виконавчого комітету Миколаївської міської ради  14.05.2024 (у вкладенні).

Підготовка будівель до опалювального сезону є одним з найважливіших заходів щодо забезпечення стабільної та  надійної роботи системи теплопостачання в осінньо-зимовий період. Кожен балансоутримувач зобов’язаний завчасно підготувати об’єкти  теплового господарства та будівлі до нового опалювального періоду із врахуванням вимог наказу Міністерства палива та енергетики України та Міністерства  з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378 «Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду».

Звертаємо також увагу споживачів, ОСББ, управителя, співвласників багатоквартирних будинків на необхідності своєчасної підготовки будинків до опалювального сезону та впровадження заходів енергозбереження! Подбати про тепло у домівках потрібно вже сьогодні! Кожен споживач житлово-комунальних послуг повинен розуміти, що комфорт, тепло і затишок в домі залежить від: відсутності витоків в підвалі, промитих радіаторів, відремонтованих розбитих вікон – оскільки це джерела втрат тепла. Тому, варто заздалегідь потурбуватися про своє благополуччя і проконтролювати питання готовності житлового будинку до експлуатації в наступному опалювальному сезоні, а також забезпечити вчасну оплату за спожиті житлово-комунальні  послуги.  Враховуючи складну енергетичну ситуацію в країні не зайвим буде також вирішення питання облаштування домівок безперебійними та автономними джерелами живлення (генераторами, інверторами, сонячними панелями, тощо).

Рішення виконавчого комітету про підготовку до опалювального сезону

Інформує Управління капітального будівництва, економіки та комунальної власності  Миколаївської міської ради

Перейти до вмісту