Депутатське звернення від Баранецького А. З. від 15.05.2019 р.

0 86

Миколаївська міська рада

Львівської області

МКП „ЖКУ”

МКП „МТКЕ”

МКП „Миколаївводоканал”

ДНЗ „Теремок”

ДНЗ „Журавлик”

Палац культури міста Миколаїв

Депутат Миколаївської

міської ради від фракції „УКРОП”

Баранецький А. З.

Депутатське звернення

в порядку статті 13 Закону України

Про статус депутатів місцевих рад”

Прошу надати завірені копії усіх актів виконаних робіт (наданих) послуг та відомості ресурсів, які були оформлені та оплачені за бюджетні кошти комунальними підприємствами Миколаївської міської ради, Палацом культури міста Миколаїв та ДНЗ міста Миколаєва за 2018 рік. Прошу зважати на те, що головним розпорядником даної інформації є Миколаївська міська рада Львівської області.

Депутатське звернення – викладено в письмовій формі вимога депутата місцевої ради з питань, пов’язаних з його депутатською діяльністю, до місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб, а також керівників правоохоронних та контролюючих органів, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, розташованих на території відповідної ради, здійснити певні дії, вжити заходів чи дати офіційне роз’яснення з питань, віднесених до їх компетенції.

Прошу зважити і на те, що, оскільки дане звернення не потребує додаткового вивчення та перевірки, а лишень копіювання уже готових актів виконаних робіт та відомостей ресурсів, то строк виконання такого звернення складає 10 днів з моменту отримання.

Також прошу зауважити, що на депутатське звернення не поширюються норми ЗУ Про доступ до публічної інформації щодо відшкодування витрат на копіювання матеріалів.

Нагадую, що відповідно до ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у разі порушення Закону, а саме: необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом, ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації, тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Про готовність відповіді на моє звернення прошу повідомити мене особисто за номером телефону +38 096 260 96 77. Відповідь готовий забрати власноручно.

У разі виникнення труднощів із браком коштів на закупівлю паперу, прошу надіслати скановану відповідь на мою електронну адресу: mykolayiv.ukrop@gmail.com

15.05.2019р.

Депутат Миколаївської

міської ради від фракції „УКРОП” А.З. Баранецький

Share.

Залишити коментар

avatar